Koniec roku szkolnego 2023/24

Drodzy Rodzice raz jeszcze dziękujemy za udział w zajęciach w mijającym roku szkolnym!
Osoby które były nieobecne na zakończeniu – medale przekażemy do szafki w przedszkolu/szkole lub na najbliższych zajęciach.

Jeżeli znajdą Państwo chwile – prosimy o wystawienie opinii na temat naszej pracy na naszym fanpage na facebooku -> LINK
Jeżeli ktoś nie posiada konta na facebooku może podzielic się z nami opinią tutaj -> LINK
Będziemy bardzo wdzięczni za wasze zdanie! 🙂 

W wakacje od 15 lipca wystartujemy z zajęciami dla chętnych. Działać będziemy w następujący sposób. Wysyłamy(okolice niedzieli, poniedziałku) smsy do Państwa z propozycją treningu w dany dzień, jeżeli zbierze się grupka chetnych dzialamy w wyznaczony dzień o czym zostaną Państwo poinformowani wcześniej smsem 🙂
Koszt jednorazowy zajęć 25zł (płatne na koniec sierpnia po podsumowaniu)

Nabór na nowy rok szkolny 2024/25 ruszy dla Państwa w połowie sierpnia o czym zostaną Państwo poinformowani smsowo. 

Życzymy udanego odpoczynku i przy okazji zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie Klub Sportowy Master na WAKACJACH! Mogą przesłać Państwo do nas foto naszych klubowiczów z wakacji (najlepiej w koszulce Master) które umieścimy na naszym fanpage. Następnie w ostatni dzień wakacji 31 sierpnia, w tajnym losowaniu wybierzemy 3 zwycięzców dla których przygotowaliśmy nagrody 🙂

Zdjęcia można wysyłać na:
klubsportowymaster@gmail.com
Whats up – 518 140 942
Nasze Konto na Facebooku