KALENDARZ ATRAKCJI DLA DZIECI

–>20 listopada(sobota) o godz. 9.00 organizowany będzie wyjazd do Zabawowa w Bielsku. Koszt wycieczki 35 zł.
W cenie: Przejazd busem, opieka, wejście 1.5h do sali zabaw, ubezpieczenie, przekąska.
Wyjazd z Bestwiny oraz jeżeli uda się zebrać minimalną ilość chętnych – z Kaniowa i Pisarzowic.
Zapisy do 7 listopada – smsowo. Ilość miejsc ograniczona.

–>1 grudnia(środa) Pisarzowice/Bestwina – Dzień Alchemika – godzinne doświadczenia chemiczne prowadzone przez Fabrykę Kreatywności. – Wejście darmowe po wcześniejszych zapisach – godziny podamy niebawem.

–>W grudniu czeka nas wizyta Świętego Mikołaja.
Pisarzowice Wtorek 7.12 godzina 17.00 zajęcia łączone(obie grupy razem)
Bestwina grupa piątkowa z godziny 15.30 oraz Kaniów – Piątek 10.12 o godzinie 17.00 na dużej sali w Bestwinie
Bestwina grupa piątkowa z godziny 16.30 oraz Grupa szkolna wtorkowa – Piątek 10.12 o godzinie 18.00 na dużej sali w Bestwinie.
Organizujemy wizytę z prezentami i atrakcjami, jeżeli ktoś z Państwa chciał by nas wspomóc organizacyjnie lub finansowo w tym przedsięwzięciu lub ma jakiś ciekawy pomysł do zrealizowania dla dzieci, zapraszamy do kontaktu! Razem możemy sprawić by ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy!

–>14-18 luty 2022r. – 5dni pół-koloni w godzinach 8.00-16.00 dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym organizowanych w szkole w Bestwinie. Zajęcia sportowe, zajęcia z wychowawcami, wycieczki/atrakcje na miejscu, posiłek.
O cenie poinformujemy niebawem, gdyż pracujemy nad dofinansowaniem. O zapisach zostaną Państwo poinformowani osobiście.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny – 518 140 942