CZAS UTRZYMANIA SIĘ W ZWISIE NA DRĄŻKU 10-CIO LATKÓW

WYDANYCH Z POWODU ZŁEGO SAMOPOCZUCIA

zwolnienia z WF-u

DRODZY RODZICE

Klub Sportowy MASTER to projekt edukacyjny, którego celem jest wspieranie rozwoju sprawności fizycznej Waszego Dziecka.

W trakcie zajęć wykorzystujemy potężną moc dziecięcej wyobraźni. Tworzymy środowisko, w którym nauka odbywa się poprzez zabawę.

Najważniejsze dla nas jest to, by pierwszy kontakt ze zorganizowaną formą aktywności fizycznej zapisał się w pamięci Waszego Dziecka jako radosne przeżycie, które stanie się początkiem aktywnego stylu życia oraz wpłynie pozytywnie na zdrowie i prawidłowy rozwój psycho-fizyczny. Uprawiając sport pobudzasz układ krążenia, rozwijasz ogólną sprawność i aparat mięśniowy. Regularna aktywność fizyczna ma również pozytywny wpływ na pewność siebie i samoocenę.

PIRAMIDA AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ DLA DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM I WCZESNOSZKOLNYM